Kodėl įprastas automobilio lemputes turėtumėte pakeisti į „Xenon“?

 

Automobilių žibintai ir jų skleidžiama šviesa yra labai svarbi saugaus vairavimo dalis. Tik gerai ir aiškiai matydami kelią galime garantuoti, kad nekeliame grėsmės savo ir kitų keleivių gyvybei. Daugumoje automobilių vis dar naudojamos halogeninės lemputės, tačiau dabar rekomenduojamos Autoaibe.lt parduodamos „Xenon“ lemputės, kurios turi nemažai privalumų.

 

Geresnis matomumas

 

Jeigu lygintume „Xenon“ ir halogenines lemputes, pastarosios apšviečia tris kartus mažiau kelio. Dažnai dėl šios priežasties manoma, kad pasirinkus „Xenon“ lemputes bus akinami kiti vairuotojai, tačiau tai netiesa. Jeigu lemputė įmontuota tinkamai ir jeigu automobilio žibintai yra su specialiais lęšiais, kiti vairuotojai akinami tikrai nebus.

 

Ilgesnis tarnavimo laikas

 

Dar viena svarbi priežastis, kodėl  šios lemputės yra pranašesnės už paprastas – jų tarnavimo laikas yra iki 10 kartų ilgesnis nei halogeninių lempučių. Žinoma, lempučių veikimo laikas priklauso ir nuo važiavimo būdo, lauko temperatūros, automobilio būklės, tačiau „Xenon“ lemputės iš Autoaibe.lt yra žymiai atsparesnės vibracijai, smūgiams, drėgmei, šalčiui ir vandeniui.

 

Tinka ir paprastiems automobiliams

 

Dar visai neseniai šios lemputės tiko tik išskirtiniams, prabangiems automobiliams. Dabar jos tinka net ir seniems, pigesniems automobiliams. Tik svarbu žinoti, kad jas labai svarbu tinkamai įmontuoti, kad jos veiktų ilgą laiką ir netrukdytų kitiems vairuotojams.

 

Didelis efektyvumas

 

Kaip ir visos halogeninės lemputės, taip ir automobiliuose naudojamos šio tipo lemputės daugiau energijos skiria kaitinimui ir šilumos gaminimui nei apšvietimui. Taip nėra su „Xenon“ lemputėmis. Jos nekaista, todėl visa energija sunaudojama šviesai skleisti. Tai ypač gerai automobiliui, nes nekaitinamos kitos žibinto dalys, dėl ko gali atsirasti papildomų gedimų.

 

Taupomas kuras

 

Kaip jau minėjome anksčiau, „Xenon“ lemputės iš Autoaibe.lt yra efektyvesnės nei halogeninės. Dėl šios priežasties taupomas ir kuras, nes joms reikia mažiau energijos, kad galėtų skleisti šviesą. Galima sakyti, kad halogeninės lemputės taip pat naudoja kurą dėl to, kad galėtų kaisti.

 

Išskirtinė automobilio išvaizda

 

Baltai šviečiančios lemputės atrodo iš ties prabangiai. Jos asocijuojasi su naujesniu automobiliu, todėl su jomis ir jūsų senas automobilis atrodys naujesnis ir gražesnis.

 

„Xenon“ lempučių privalumai iš ties pranoksta halogeninių lempučių privalumus. Svarbiausia, jos ne tik padeda sutaupyti ir suteikia geresnį matomumą, tačiau taip pat ir gerai atrodo.