Kaip lengvai ir greitai persikraustyti į naują vietą?

 

Ateina tas laikotarpis, kai norime persikelti gyventi į didesnį, gražesnį, naujesnį butą ar namą. Pasvarstę visas galimybes ir susiradę naują būstą galime pradėti kraustymosi procesą, tačiau reikia viską suplanuoti, kad jis būtų sklandus. Sutaupyti daug laiko gali padėti laiko planavimas, daiktų rūšiavimas, transporto paslaugos ir dar kiti dalykai.

 

Kaip pervešite visus daiktus?

 

Daiktų perkėlimas iš vieno buto į kitą gali būti labai nepatogus ir užimti daug laiko. Dažniausiai turime daugybe daiktų, kurie skiriasi dydžiu, formomis, todėl labai sunku juos patogiai sutalpinti. Sunku rasti ir didesnių dėžių, todėl sugalvoti kaip pervežti daiktus jų nepažeidžiant tampa bent šiokiu tokiu iššūkiu.

 

Jeigu turite didesnį automobilį ar autobusiuką, jums persivežti daiktus bus pakankamai patogu. Tereikia viską gražiai sudėti ir jame sutalpinsite tikrai nemažai daiktų. Autobusiuke galėsite vežti ir baldus, ir buitinę techniką, ir kitus daug vietos užimančius daiktus.

 

Situacija sunkesnė, jeigu didesnio automobilio neturite. Į mažą automobilį daiktų telpa tikrai nedaug, todėl gali prireikti važiuoti daug kartų, kol viską persivešite. O baldus sutalpinti į tokį automobilį, deja, gali ir nepavykti. Tokiu atveju reikėtų išsinuomoti krovininį mikroautobusą. Transporto paslaugos gali padėti tikrai greitai ir lengvai padėti jums persikraustyti. Galite išsinuomoti mikroautobusą sau ir patys viską persivežti arba užsisakyti perkraustymo paslaugas, kurios pasirūpins visų jūsų daiktų pervežimu.

 

Kaip susipakuoti daiktus?

 

Daiktų pakavimo procesas gali būti sudėtingesnis nei atrodo. Dažnai kai pradedame krauti daiktus, viskas susiverčia ir būna sunku susigaudyti, kur kas sudėta. Todėl reikėtų viską krauti apgalvotai.

 

  • Prieš pakavimą viską suplanuokite. Turėtumėte pagalvoti, kokia tvarka pradėsite pakuoti daiktus. Geriausia tai daryti pagal kambarius. Reikėtų susirasti ir į ką dėti daiktus, pvz., dėžes, maišus. Į dėžes geriausia dėti dūžtančius ar lengvai lūžtančius daiktus, o drabužius, batus galima dėti į maišus.
  • Maišus ir dėžes pažymėkite. Gali būti pažymėtas kambarys, kuriame daiktai turi būti, ar daiktų tipas. Priklauso, kaip jums patogiau. Taip pat nepamirškite pažymėti, ar viduje yra dūžtančių daiktų!
  • Apsaugokite dūžtančius daiktus. Jūsų šalikai, kojinės, kepurės ar net kiti daiktai gali būti puikūs paminkštinimai dūžtantiems daiktams. Taip išvengsite dūžių ir pilnai užpildysite laisvas vietas tarp daiktų.

 

Kraustydamiesi nepamirškite, kad daugumos daiktų turbūt naujuose namuose neprireiks. Gerai pagalvokite, ką reikėtų persivežti, o ką tiesiog išmesti ar atiduoti. Per laiką prikaupiame pilnus kampus daiktų, nors jų mums visai nereikia. Transporto paslaugos bus pigesnės, jeigu vešitės mažiau daiktų. O jeigu kada vėliau prireiks, nusipirksite naujų ir atsinaujinsite namus.

 

Kraustymasis turėtų būti lengvas, kad galėtumėte džiaugtis savo naujais namais. Dažnai būna kitaip, dėl užsitęsusio proceso, išsimėčiusių daiktų turime ilgai viską tvarkyti, todėl nejaučiame jokio džiaugsmo. Iš anksto viską suplanavus, galima viso to išvengti ir greitai mėgautis puikiu savo nauju būstu.